Дома Тагови тридневна диета

Таг: тридневна диета

Диета со мандарини: 3-5 кг помалку за само 3 дена!

Време е за диетата со мандарини, во сезоната на мандарините! Уникатните цитруси содржат во себе изобилство на витамин Ц кој помага за прочистување на...

СУПЕР КОМПИР ДИЕТА: Нема да ви се верува – ама ефектите...

Се’ уште е лето и се’ уште имате време за да се ослободите од вишокот килограми за да го облечете стариот костим за пливање...

Тридневна диета со ориз за чистење на организмот: ќе ослабете до...

Тридневната ориз-диета е одличен избор кога е потребно за многу краток период да ослабете неколку вишок килограми и да го детоксифицирате телото. Оваа ориз-диета...